Avukat Mehmet Ümit Yaşar YALÇIN tarafından kurulan hukuk büromuz Bursa Nilüfer’de bireylere ve kurumlara avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Alanında tecrübeli Avukatlar, Stajyer Avukatlar, asistanlar, tercümanlar ve icra takip memurlarından oluşan 12 kişilik kadrosu ile sadece hukuk konusunda değil danışmanlık konusunda da önemli bir yer edinmeyi başarmış bir büro haline gelmiştir.

Büromuz; Danışmanlık Departmanı, Dava Departmanı, İcra Departmanı ve Uluslararası Hukuk Departmanı olmak üzere dört ana departmandan oluşur.

Ceza Hukuku, Medeni Hukuk(Miras, Aile ve Boşanma Hukuku), İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Bilişim Hukuku, Şirketler Hukuku, Uluslararası Tahkim Hukuku ve daha birçok hukuk alanında hizmet sunmaktadır.

Büromuz; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları uzlaşma, sulh ve arabuluculuk gibi alternatif yöntemleri de deneyerek daha hızlı bir çözüme ulaştırmayı hedef almaktadır.

Müvekkillerinin ihtiyaçlarına özel ve sonuç odaklı çözümler ile maksimum memnuniyet sağlamak için çalışır.

Büromuz anlaşmalı avukatlarımız ile İstanbul, Ankara, İzmir ,Erzurum, Yalova, Çanakkale ,Antalya-Kaş gibi çeşitli şehirlerimizde de hizmet vermektedir.

Hukuk büromuz otomotiv yan sanayii, tekstil, mobilya, inşaat, petrol türevleri imalat sanayii, turizm, emlak ve gayrimenkul , kamu hizmetleri gibi iş kollarında oluşan müvekkil şirket ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Danışmanlığını yaptığımız şirketlerin çalışanlarına ekibimiz tarafından sözleşmeler hukuku, şirketler hukuku, temel tapu kavramları ve uygulamaları, vs. eğitimleri verilmektedir.